#sweatbyboxing

Eğitmenlerimiz ile yapacağın ilk deneme dersi ücretsiz! Randevunu hemen oluştur.

İlk adımı atmak her zaman için zordur, bu defa kendine bir iyilik yap ve hemen spora başla. Hayatındaki değişimlere inanamayacaksın!

Verdiğimiz Hizmetler

Boxing

Fitness

Stüdyomuz

Sweat Fight Academy; Ulus semtinde Boxing, Fitness alanlarında kişiye özel saatlerde ve kişiye özel personal trainerlar eşliğinde antrenman yapma olanağı sunar. Kişisel antrenörünüz vücudunuz için en doğru antrenmanı ve hareketleri size öğretecek, hareketleri uygularken birebir yardımcı olacaktır.

İletişim

Telefon

(+90) 539 892 94 70

Mail

info@sweatfightacademy.com

Açılış Saatleri

Pazartesi – Cuma : 7.00 – 22.00
Cumartesi – Pazar : 8.00 – 18.00

Adres

Ulus/İstanbul

Ulus, Öztopuz Caddesi, Yavuz Sk. No:31A, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Stüdyomuz

Sweat Fight Academy; Etiler’ in Nisbetiye semtinde Boxing, Fitness alanlarında kişiye özel saatlerde ve kişiye özel personal trainerlar eşliğinde antrenman yapma olanağı sunar. Kişisel antrenörünüz vücudunuz için en doğru antrenmanı ve hareketleri size öğretecek, hareketleri uygularken birebir yardımcı olacaktır.

İletişim

Telefon

(+90) 539 892 94 70

Mail

info@sweatfightacademy.com

Açılış Saatleri

Pazartesi – Cuma : 7.00 – 22.00
Cumartesi – Pazar : 8.00 – 18.00

Adres

Ulus/İstanbul

Ulus, Öztopuz Caddesi, Yavuz Sk. No:31A, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Spor Salonumuz

Ulus Sweat Fight Academy, bünyesinde bulunan eğitmenleri ile boks, kickboks, fitness, fonksiyonel egzersiz branşlarında kişiye özel dersler vermektedir. Eğitmenlerimiz tamamen size ayrılan sürede sizinle ilgilenecek, hareketleri uygularken size yardım edecektir.

Ulus Sweat Fight Academy’ nin şuan için hizmet verdiği bölgeler; Beşiktaş, Levent, Zincirlikuyu, Bebek, Zorlu, Levazım, Balmumcu. Ulus’ un semtinde bulunan spor salonumuza özellikle yürüme mesafesinde olan diğer mahallelerden (Bebek, Akaretler, Ulus, Etiler ve Akatlar) kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Daha iyi hissetmek, daha fazla enerjiye sahip olmak ve hatta hayatınıza yıllar eklemek istiyorsanız hemen spor salonumuzu ziyaret edin.

Şimdi harekete geçmek için işte sana 7 sebep! Egzersizin sizi daha mutlu ve daha sağlıklı hale getirebileceği bu yedi yola göz atın.

Kilonuzu Kontrol Edin

Egzersiz aşırı kilo alımını önlemenize veya kilo kaybını sınırlamanıza yardımcı olur. Fiziksel aktivite yaptığınızda kalori yakarsınız. Aktivite ne kadar yoğun olursa, o kadar fazla kalori yakarsınız. Yapacağınız iyi bir boks antremanı sonrası harcayacağınız kaloriyi bir düşünün.

Spor salonuna düzenli gitmek harikadır, ancak her gün egzersiz yapmak için çok fazla zaman bulamıyorsanız endişelenmeyin. Herhangi bir miktarda yapılan aktivite, hiç olmamasından iyidir. Spor salonunda yapacağınız egzersizin faydalarından yararlanmak için gün boyunca daha aktif olmaya çalışın, asansör yerine merdivenleri kullanın veya ev-iş arası yürüme mesafesinde ise işe yürüyerek gidin. Sabah yürüyüşü sizi gün boyunca zinde tutacaktır. Burada farkındalık gerektiren bir anahtar kelimemiz var: Tutarlılık.

Düzenli Spor Yapan Kişiler Daha Sağlıklıdır

Kalp hastalığına yakalanan kişi sayısı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yükseliyor. Yüksek tansiyonu bunun önemli sebeplerinden. Mevcut kilonuz ne olursa olsun, düzenli spor yapmak ve gün içerisinde aktif olmak yüksek yoğunluklu lipoprotein (HDL) kolesterolü halk arasındaki diğer adıyla “iyi” kolesterolü artırır ve sağlıksız trigliseritleri azaltır. Böylelikle kanınız sorunsuz bir şekilde akar ve bu da kardiyovasküler hastalık riskinizi azaltır.

Bu yalnızca kalp üzerindeki etkisi, ayrıca yapılan araştırmalar sporun; Felç, Metabolik Sendrom, Yüksek Kan Basıncı, 2. Tip Diyabet, Depresyon ve Endişe gibi sağlık sorunlarını da önlediği ve yönetmenize yardımcı olduğunu ortaya koymuştur.

Boost Your Mood 🙂

Düzenli olarak yapılan boks, kickboks, fitness, ve diğer fonksiyonel egzersizler gün içerisindeki modunuzu yükseltir.

Stresli geçen bir günün ardından stres atmaya ihtiyacınız olduğunu farketmişsinizdir. Bir saatlik spor salonu seansı; boks, fitness size yardımcı olabilir. Fiziksel aktivite sizi daha mutlu, daha rahat ve daha az endişeli hissettirebilecek çeşitli beyin kimyasallarını uyarır.

Daha Kaliteli Bir Uyku İçin Spor

Düzenli yapılan fiziksel aktivite daha hızlı uykuya dalmanıza, daha iyi uyumanıza ve uykunuzu derinleştirmenize yardımcı olabilir. Sadece yatma saatine çok yakın egzersiz yapmayın, aksi takdirde uyuyamayacak kadar enerjik olabilirsiniz 🙂

Gün İçerisinde Yapılan Spor ile Eğlenebilir, Sosyal Olabilirsiniz

Tüm bu sebeplerle ilk adımınızı atmanız için umarız sizi ikna edebilmişizdir 🙂 Eğer spora kaldığınız yerden devam etmek veya başlamak istiyorsanız yarın, haftaya ya da ay başında değil, hemen şimdi Ulus’da bulunan spor salonumuz Sweat Fight Academy’ i arayın. Eğitmenlerimiz sizler için en doğru programı hazırlasın.

Mutlu, sağlıklı günler dileriz.

Sweat Fight Academy Ekibi.